niebo

O firmie

Wydaliśmy dla Państwa wyjątkowy „Katalog Projektów Budownictwa Rolniczego 2005” w którym znajdziecie Państwo wiele rożnych obiektów inwentarskich, składowych i infrastruktury pomocniczej. Katalog ten jest kontynuacją katalogu z roku 2004, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Po wielu rozmowach z inwestorami opracowaliśmy wiele nowych rozwiązań budynków inwentarskich, które mamy nadzieje przypadną Państwu do gustu pod względem funkcjonalnym, materiałowym i estetycznym.

Celem ułatwienia poszukiwań obiektów budowlanych o odpowiednich parametrach, katalog został podzielony na działy tematyczne tj. obory, chlewnie, kurniki i stajnie, stodoły, magazyny i garaże, hale stalowe, płyty gnojowe wraz z osadnikami na gnojówkę lub gnojowicę.

W każdym dziale projekty ułożyliśmy narastająco, zgodnie z ich numeracją. Ułatwi to szybsze wyszukiwanie odpowiedniego symbolu projektu.

W takiej ilości projektów o różnych powierzchniach i różnej licznie obsad zwierzęcych, z pewnością znajdziecie Państwo dla siebie odpowiedni budynek inwentarski.

Z naszej strony służymy doświadczeniem i wiedzą. Pragniemy na tyle, na ile jest to możliwe, ułatwić Państwu wybór projektu i późniejszy jego proces realizacji.

Firmy prezentujące swoje wyroby na łamach naszego katalogu przygotowały wiele materiałów i informacji o rozwiązaniach technologicznych stosowanych w naszych projektach, które dostarczamy do Państwa wraz z zamówioną dokumentacją.

Decydując się na wybór projektu z kolekcji „Agro-Projekty”, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie rzetelne i nowoczesne opracowaną dokumentacje umożliwiającą łatwą realizację inwestycji. Namawiamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub elektroniczną: tym samym zapewniamy szybkie odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.


Życzymy owocnej lektury i trafnego wyboru.


Co warto wiedzieć kupując projektZakupiony w naszej firmie projekt otrzymacie Państwo w 4 egzemplarzach składających się z dokumentacji

– architektonicznej

– konstrukcyjnej

– instalacji elektrycznej i odgromowej

– instalacji sanitarnych


Całość dokumentacji jest opracowana w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dodatkowym warunkiem otrzymania pozwolenia na budowę ( po wcześniejszym otrzymaniu decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu ) jest dołączenia do zakupionej w naszej firmie dokumentacji – projektu zagospodarowania działki, adaptacji projektu gotowego do warunków miejscowych, wymaganych uzgodnień, opinii i oświadczeń wykonanych przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia.Firma Agro-Projekty s.c. została założona w maju 2004 roku.

Po wejściu do Unii Europejskiej specjalizacją naszą stały się obiekty infrastruktury rolniczej. Oprócz II edycji „Katalogu Budownictwa Rolniczego 2005” a w nim projektów gotowych realizujemy także indywidualne zamówienia na obiekty infrastruktury rolniczej, przemysłowej, mieszkaniowej.

Mając młody, ambitny i wykształcony w różnych kierunkach zespół projektowyjesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania projektowego jak i wykonawczego.