Wydaliśmy dla Państwa wyjątkowy „Katalog Projektów Budownictwa Rolniczego 2005” w którym znajdziecie Państwo wiele rożnych obiektów inwentarskich, składowych i infrastruktury pomocniczej. Katalog ten jest kontynuacją katalogu z roku 2004, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Po wielu rozmowach z inwestorami opracowaliśmy wiele nowych rozwiązań budynków inwentarskich, które mamy nadzieje przypadną Państwu do gustu pod względem funkcjonalnym, materiałowym i estetycznym.

Celem ułatwienia poszukiwań obiektów budowlanych o odpowiednich parametrach, katalog został podzielony na działy tematyczne tj. obory, chlewnie, kurniki i stajnie, stodoły, magazyny i garaże, hale stalowe, płyty gnojowe wraz z osadnikami na gnojówkę lub gnojowicę.

W każdym dziale projekty ułożyliśmy narastająco, zgodnie z ich numeracją. Ułatwi to szybsze wyszukiwanie odpowiedniego symbolu projektu.

W takiej ilości projektów o różnych powierzchniach i różnej licznie obsad zwierzęcych, z pewnością znajdziecie Państwo dla siebie odpowiedni budynek inwentarski.

Z naszej strony służymy doświadczeniem i wiedzą. Pragniemy na tyle, na ile jest to możliwe, ułatwić Państwu wybór projektu i późniejszy jego proces realizacji.

Firmy prezentujące swoje wyroby na łamach naszego katalogu przygotowały wiele materiałów i informacji o rozwiązaniach technologicznych stosowanych w naszych projektach, które dostarczamy do Państwa wraz z zamówioną dokumentacją.

Decydując się na wybór projektu z kolekcji „Agro-Projekty”, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie rzetelne i nowoczesne opracowaną dokumentacje umożliwiającą łatwą realizację inwestycji. Namawiamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub elektroniczną: tym samym zapewniamy szybkie odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.


Życzymy owocnej lektury i trafnego wyboru.


Co warto wiedzieć kupując projektZakupiony w naszej firmie projekt otrzymacie Państwo w 4 egzemplarzach składających się z dokumentacji

– architektonicznej

– konstrukcyjnej

– instalacji elektrycznej i odgromowej

– instalacji sanitarnych


Całość dokumentacji jest opracowana w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę.

Dodatkowym warunkiem otrzymania pozwolenia na budowę ( po wcześniejszym otrzymaniu decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu ) jest dołączenia do zakupionej w naszej firmie dokumentacji – projektu zagospodarowania działki, adaptacji projektu gotowego do warunków miejscowych, wymaganych uzgodnień, opinii i oświadczeń wykonanych przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia.Firma Agro-Projekty s.c. została założona w maju 2004 roku.

Po wejściu do Unii Europejskiej specjalizacją naszą stały się obiekty infrastruktury rolniczej. Oprócz II edycji „Katalogu Budownictwa Rolniczego 2005” a w nim projektów gotowych realizujemy także indywidualne zamówienia na obiekty infrastruktury rolniczej, przemysłowej, mieszkaniowej.

Mając młody, ambitny i wykształcony w różnych kierunkach zespół projektowyjesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania projektowego jak i wykonawczego.

©2024 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?